Rhona Mitra

Rhona Natasha Mitra

7,0
5 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhona Mitra

Chociaz oczywiscie Kate jest duzo ladniejsza :)

Les_Grossman

chyba żartujesz? Rhona to prawdziwa kobieta.

carreno

He he, a to dobre! Może jakieś głosowanko która ładniejsza? Ja głosuję na Rhonę:-) Ale tak ogólnie to obie panie są nieprzeciętne.

Les_Grossman

Rhona zdecydowanie ciekawsza.

użytkownik usunięty
Les_Grossman

No, podobne są, i to bardzo. ;P Kate, jest o wiele ładniejsza!

Ta.. a wcześniej napisałam, że są bardzo podobne, heh. ;)

Les_Grossman

Podobieństwo-przynajmniej dla mnie- nie jest oczywistą oczywistością..Rhona ma jednak w oczach cosik sexy,czego brak Kate...

mikrobas

Może to siostry :)

Les_Grossman

Te dwie babki nie są do siebie podobne w ogóle z twarzy : / Inne nosy zupełnie, czoła, oczy, nawet ogólny kształt twarzy : / a tu ktoś pisze "klon" yhyhy

widz00

A to ciekawe. Jeśli nie są w ogóle do siebie podobne z twarzy, to niby w czym objawia się ich podobieństwo? :)
Bo chyba nie przez przypadek tyle osób twierdzi, że Rhona jest podobna do Kate?
Oglądałem wczoraj "Autostradę grozy" i w niektórych ujęciach miałem wrażenie, że patrzę na Kate.

Jeśli jeszcze ktoś nie widzi, jak one są uderzająco podobne do siebie, to proponują otworzyć sobie w osobnych oknach galerię obu pań na Filmwebie i porównać następujące zdjęcia:
Rhona - zdj. 2 vs Kate - zdj. 1
Rhona - zdj. 38 vs Kate - zdj. 50
Rhona - zdj. 44 vs Kate - zdj. 155
Rhona - zdj. 52 vs Kate - zdj. 83

A która ładniejsza? Ciężko wybrać, bo obie są piękne, ale chyba postawię na Kate - zwłaszcza za to jak wyglądała w Kliku i Van Helsingu :)

venez

No właśnie patrze i one w ogóle nie są podobne, to że obie mają ciemne włosy, są wysokie i szczupłe to nie znaczy że można ryzykować takie stwierdzenia. Zupełnie inne buźki zupełnie inne typy urody.

widz00

No popatrz, tyle aktorek na świecie, a ludzie sobie ubzdurali, że Rhona jest podobna akurat do Kate. Że też nikt nie napisze, że przypomina Nicole Kidman lub Jessikę Albę.
Myślę, że ten "fenomen" obala Twoją teorię, że "w ogóle nie są podobne i mają zupełnie inne buźki" :)

venez

Bo większość tak uważa to znaczy że prawda? :-) Radzę też poczytać inne komentarze w temacie - bo ludzi którzy mają sprawny wzrok jest więcej.

Ludzie piszą że są podobne bo obie grały w mrocznej serii Underworld nieco analogiczne role w trochę podobnej stylizacji. Oglądając inne filmy z Mitrą można całkowicie się wyleczyć z mylnego wrażenia.

widz00

Kolego Szanowny, miło się dyskutuje, ale może nie zmyślaj, bo się pogniewamy.
Po pierwsze: pokaż mi, proszę, w którym miejscu napisałem, że większość uważa, że są podobne.
Po drugie: skąd informacja, że ludzie piszą, że one są podobne, bo grały analogiczne role w Underworld?
Po trzecie: "Oglądając inne filmy z Mitrą można całkowicie się wyleczyć z mylnego wrażenia". FAŁSZ - właśnie po obejrzeniu Autostrady Grozy, a nie Underworld, zobaczyłem podobieństwo.

Ale to nie koniec. Paradoksalnie, stwierdziłeś, że masz sprawny wzrok, ponieważ czegoś NIE WIDZISZ, a Ci, którzy coś WIDZĄ, odnoszą po prostu mylne wrażenie. Czy to nie jest przypadkiem egocentryzm? :)
Nie daj Bój, aby na takiej zasadzie pracowały Sądy. Nie ważne, że 5 osób zeznało, że widziało oskarżonego na miejscu zbrodni, z nożem w ręku, ubranego w czarną kurtkę i dżinsy. Ważne, że 100 innych go tam nie widziało. :)))) Czyli jeśli czegoś nie widzę, znaczy, że tego nie ma :)

A tak na przy okazji - wpisz sobie nazwiska obu aktorek w Google i dopisz słówko "similar". Czyżby zbiorowa halucynacja? :)

Pozdro

venez

Mitra ma mocne rysy a tamta nie. I tyle. Nie są podobne. Referat ładny.

venez

Eeee tam, jak dla mnie to może trochę są podobne. Wydaję mi się, że to kwestia stylizacji do Underworld. Rhona ma "mocną szczękę", ciemną karnację ;) A Kate bardzo drobną buzię, wąskie usta, malutki nosek, bladawa. Co już wskazuje na inny typ urody. Są zdjęcia łapiące półprofil, gdzie momentami sprawiają wrażenie bardzo podobnych do siebie, ale en face to już nie bardzo. Co nie zmienia faktu, że obie są piękne!

maryska_wieczorek

Oczywiście że się różnią, ale stopień podobieństwa jest mniej istotny. To już zależy od tego, jak wnikliwie i jak długo się czemuś przypatrujemy. Trochę jak z nową piosenką. Słyszymy ją pierwszy raz i mówimy, że jest podobna do tej, czy do tamtej. Ale jak tę nową słyszymy po raz 50-ty, to już zaciera się podobieństwo, bo wyłapaliśmy mnóstwo różnic.
Trzeba tylko pamiętać, żeby nie mylić określeń "taka sama" i "podobna". Rhona i Kate nie są takie same, ale muszą mieć w sobie coś podobnego, bo jak dziś pokazałem kumplowi zdjęcie Rhony i spytałem kogo mu przypomina, to powiedział: "wygląda trochę jak żona Adama Sandlera z Kliku".

venez

I jeszcze jedno...każdy na co innego zwraca uwagę...Dla mnie np. 2 czerwone samochody są podobne bo są czerwone :) Nie ważna marka.

Les_Grossman

Obie są podobne i piękne. Ciężko wybrać która ładniejsza :)

użytkownik usunięty
kuros_k

obie są super, ale Rhona ma coś takiego w sobie wyzywającego jeszcze mrrr. Obie panie Brytjki ! <ok>.

Obie kobiety są piękne ale Rhona bardziej mi się podoba :)

IIDejavuII

Mi w żadnym przypadku nie przypomina Kate. Mają zupełnie inną urodę. Ja wolę Kate : D

alex36

Na jednej, i na drugiej bym siadl jak na kradzionym rowerze :D
Obie sa boskie;D

Les_Grossman

W sumie dziwna sytuacja :) Bo mi ona co prawda nie przypomina Kate, ale jak ogladałem film Punisher: Stefa wojny to myślałem że gra tam Rhona (okazało się że to Julie Benz). Nastepnie oglądalem niedawno Pamięć Absolutna (wersja z 2012) i Kate też co chwilę przypominała mi tą aktorkę z Dextera (Julie Benz). Więć podsumowująć, Rhona mi nie przypomina Kate, ale z osobna Rhona jak i Kate czasami podobne są do Julie Benz, wiec cos w tym musi byc :)

Les_Grossman

Rhona to Hinduska a Kate jest rodowitą Angielką ;)

Les_Grossman

Kate jest najseksowniejszą z wampirzyc i aktorek żadna nie zagra lepiej w Underworldzie jak pełna wdzięku i seksapilu Kate :))))

Les_Grossman

Są bardzo podobne. Rhona zagrała w Buncie Lykanów córkę wampira, który następnie przemienił Selene właśnie ze względu na podobieństwo do jego córki, którą wcześniej uśmiercił. I dlatego też traktował ją później niemal jak własną córkę. Tak przynajmniej było to opisane w Underworld. Sama Buntu Lykanów akurat nie oglądałam (nie lubię prequeli), więc na pewno nie z tego powodu dostrzegłam podobieństwo.
Niedawno oglądałam film, w którym główną rolę grała Rhona i aż musiałam sprawdzić czy to czasem nie Kate. Jednak Kate jest wg mnie nieco ładniejsza, chociaż Rhona z kolei wydaje się bardziej charakterna. Ogólnie obie są super ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones